Ми в соціальних мережах

Художня студія

Художнє виховання зовсім не є другорядним, адже воно в стані вирішувати особливо важливі завдання, пов’язані з необхідністю гармонійного розвитку особистості в суспільстві. Саме тому для нас важливо в першу чергу розвивати в дитині відчуття прекрасного, навчити проявляти себе і розвивати талант кожного малюка. Адже як казав Пабло Пікассо: “Кожна дитина – художник. Питання в тому, як зберегти художника, коли ми виростаємо”.

На заняття в Художній студії в Сімейній академії “Плай” запрошуються діти від 4-х років, а також і їхні батьки 

Кожна людина талановита по-своєму, завдання полягає лише в тому, щоб підтримувати розвиток цього таланту. Заняття малюванням в першу чергу розвивають безмежний потенціал та здібності дитини.

Наші заняття включають в себе як основи традиційного образотворчого мистецтва (класичний рисунок та основи композиції, пейзаж, портрет, натюрморт), так і сучасний дизайн (стилізацію та трансформацію об’єктів, дизайн одягу та інтер’єру).

Навчання проводиться з використанням елементів програми художньої школи у цікавій та ігровій формі. Учні повністю забезпечені матеріалами, тому Вам потрібно лише привести дитину до Сімейної академії. Заняття проводять професійні художниці нашо міста.

Анонси

Читати всі Анонси

Звіти

Читати всі Звіти

Опитування

Що для Вас є головним при виборі гуртка чи заняття для Вашої дитини?

Результати

Loading ... Loading ...