Ми в соціальних мережах

Інозмені мови

До вивчення будь-якої іноземної мови є два основних підходи: традиційний та комунікативний. Традиційний поєднує в собі граматико-перекладацький та аудіолінгвіальний методи.

Навчаючись в школі, ми відчули на собі дію граматико-перекладацького методу, який включав нескінченні вправи з граматики, переклади, перекази та заучування на пам’ять текстів, розширення словникового запасу за допомогою довгих списків нових слів. І, на жаль, результати цього методу не дуже ефективні.

Більш ефективним є аудіолінгвіальний метод. Він також використовувався в наших школах, але, по-перше, далеко не у всіх, а по-друге, достатньо в’яло. Адже він повинен використовуватися в лінгафонних кабінетах: прослуховування та відтворення діалогів повинні були допомогти у вивченні граматики та постановці вимови. На відміну від сучасних шкіл, добре обладнані кабінети раніше зустрічалися рідко.

Як з’ясувалося, мова, яку вчать таким методом, не дає нам можливості реального живого спілкування. Оскільки знати іноземну мову, володіти нею – означає не тільки вміти «читати зі словником», як ми пишемо в анкетах, але і сприймати на слух швидку іноземну мову, володіти достатнім словниковим запасом, який включає і сучасну лексику, щоб вільно і з правильною вимовою висловлювати свої думки, не відчуваючи при цьому психологічних труднощів. Усе це стало доступним сучасним школярам, які вчаться за новими програмами.

Переважна більшість шкіл та багаточисельні курси іноземних мов використовують сьогодні найбільш ефективний підхід до вивчення мов – комунікативний. Підхід, який є, по суті, об’єднанням незвичних для радянських і пострадянських шкіл методик, які включають розвиток мовних навиків завдяки іграм, дебатам і т.п., вивченню теорії та письмової практики, знайомству з культурою іноземних країн, основ країнознавства та живого ситуативного спілкування. Він дозволяє не просто вчити іноземну мову, він вчить цією мовою користуватися!

Якщо традиційний підхід до вивчення іноземної мови колись не приніс вам необхідних результатів, прийшов час виправити ситуацію. Курси іноземної мови від Сімейної академії «Плай» дадуть можливість не тільки відновити в пам’яті базові знання (все-таки закладені в нас зі шкільних років), але і просто навчать вас слухати та розуміти, читати та говорити цією мовою. І повірте, тепер це зовсім не зайве! J

Анонси

Читати всі Анонси

Звіти

Читати всі Звіти

Опитування

Що для Вас є головним при виборі гуртка чи заняття для Вашої дитини?

Результати

Loading ... Loading ...